FK Litoměřicko Ježíškem v Dětském domově

redakce | 21. 12. 2023

​Dne 20. 12. 2023 proběhla akce FK Litoměřicko Ježíškem v Dětském domově v Litoměřicích.

Již po páté jsme se vydali vykouzlit úsměvy do místního dětského domova. Celá akce vypukla nejprve v tělocvičně, kde jsme si zahráli různé hry, zdolávali opičí dráhu, zkusili si Aero jógu a nakonec změřili síly ve fotbalovém utkání, které skončilo nerozhodně 8:8 a ani závěrečné penalty neurčily vítěze.

Poté jsme se přesunuli do dětského domova, kde již byly připraveny dárečky od Ježíška a občerstvení, které pro nás připravily děti společně s tetami (česnekové jednohubky byly fenomenální)

Na každé dítko čekal dárek a nakonec jsme předali jeden společný - poukázky do kina, za který chceme poděkovat Městským kulturním zařízením, především pak paní Bc. Michaele Mokré, která nám poskytla výraznou slevu a vše zprostředkovala. Tento dárek se nám již osvědčil v loňském roce, kdy děti včetně tet mohly společně navštěvovat místní kino.

Fotogalerii najdete na našem Facebooku.