Kategorie U10 přivezla z turnaje cenné stříbro.

Redakce | 26. 11. 2023

​Kluci z ročníku 2014 se v sobotu zúčastnili kvalitně obsazeného turnaje v Mělníku.

Po třech výhrách z prvních třech zápasů je přibrzdil nešťastný vlastní gól v duelu proti domácí Pšovce Mělník. Ale i tak v posledním zápase proti doposud suverénní Fotbalové akademii Bohemians z Velvar mohli ještě pomýšlet na vítězství. I přesto, že kluci nechali na hřišti vše, tak to v tomto utkání nevyšlo. Nicméně celkové 2.místo je skvělým úspěchem! Kluci si zahráli proti jiným soupeřům a ověřili si, že makat na tréninku se prostě vyplatí!

Tim je náš kanonýr, který se postaral o všechny naše góly!

Luky skvěle zavřel branku a soupeřovy hráče často dováděl k šílenství.

Fíla skvěle bránil, předskakoval skvěle útočníky soupeře a vyvážel jeden balón za druhým.

Míra svou klidnou rozehrávkou dodával týmu jistotu.

Všudybýlek Vasyl nedopřál soupeřům ani chvilku na rozehrávku.

Benjamínek Fráňa vytrvale napadal soupeře a nezalekl se ani výrazně vyšších protihráčů.

Símova levačka a hra tělem otrávila nejednoho protihráče. Svůj vrcholný výkon si nechal do kabiny, kdy slavil ze všech nejvíc.