A-tým posílil své řady v realizačním týmu

Redakce | 15. 2. 2022

Martin Krejza se stává novým asistentem trenéra.

Během včerejšího dne jsme na Facebooku a Instagramu zveřejnili příspěvek Poznej hráče #6, ve kterém jde o to, zda dokážete poznat hráče podle klubů, ve kterých působil. Správnou odpovědí je nový asistent Martin Krejza.

„K trénování jsem se dostal úplnou náhodou, když mi hlavní trenér Štefan Knapík nabídl pozici jeho asistenta. Prakticky jsem neváhal a nabídku přijal, protože k fotbalu mám již od malička velice blízko. Navíc to byla nabídka vypomoct klubu, ve kterém jsem vyrůstal. Kromě toho jsem s A-týmem odtrénoval celou zimní přípravu a všechny kluky znám. Proto mě také Štefan Knapík oslovil s tím, že by se mu hodila výpomoc s tréninkem, zápasy a také v komunikaci s hráči. Zatím jsem ve funkci krátce, ale myslím, že komunikace funguje velice dobře a navíc mi dost pomáhají starší hráči. Doufám, že spolupráce bude fungovat i nadále a pomůžu A-týmu k co nejlepším výsledkům v jarní části sezóny.“

Martina první slova ve funkci asistenta hlavního trenéra Štefana Knapíka.