Sezóna 2023/24 jde do finále.

Redakce | 13. 6. 2024

Áčko i Béčko odehrají poslední mistrovské utkání.

V posledním kole bude litoměřickým hostitelem TJ Proboštov. Poslední dvě utkání se výsledkově našemu Áčku příliš nevydařila. Nejprve prohra ve finále krajského poháru s Žatcem a následně domácí prohra s Černovicemi. V obou zápasech Litoměřicko prohrálo penaltový rozstřel, a tak si bude chtít spravit chuť v sobotu 15. června, kdy odehraje poslední mistrovské utkání od 14:00 v Proboštově.

Naše Béčko se dvě kola před koncem soutěže už může radovat z postupu do 1.B třídy. V utkání o titul mistra okresního přeboru porazila litoměřická rezerva Třebívlice 10:2. Následoval odložený zápas v Brňanech, který žlutomodří vyhráli drtivým debaklem 10:0. Poslední utkání v mistrovské sezóně odehraje naše rezerva v sobotu 15. června od 17:00 na hlavním stadionu v Litoměřicích. Přijďte se podívat na předání poháru a společně s námi oslavit postup!