Turnaj o pohár předsedy FK Litoměřicko - r. 2013, r. 2014

Redakce | 1. 3. 2024

​V neděli 25. února proběhl první ročník turnajů ročníků 2013 a 2014 o pohár předsedy FK Litoměřicko. Oba turnaje se odehrály ve vysokém tempu, kde bylo vidět mnoho krásných fotbalových akcí. Vítězi obou turnajů se stali hráči ASK Lovosice, kteří si tak odvezli oba putovní poháry.

Hodnocení trenéra Jana Dostala - ročník 2013

„Turnaj jsme využili k tomu, aby si zároveň zahráli téměř všichni naši hráči. Nakonec se nás sešlo 17 a náhodně jsme složili dva týmy. Kapitáni pak měli za úkol tým dál rozdělit. Postupně jsme si zahráli s Lovosicemi, Třebenicemi a Stráží pod Ralskem. Pokračujeme v zapracovávání všech hráčů do jednoho týmu, který v příštím roce opustí přípravkové období a zahájí období soutěžní. Na turnaji se potvrdilo, že velmi dobrou partu mají nejen kluci v týmu, ale perfektně se doplňují také rodiče, kteří připravili občerstvení pro hráče i návštěvníky našeho prvního turnaje.“

Hodnocení trenéra Petra Smrže trenér - ročník 2011

„V neděli jsme si zahráli opět po roce domácí turnaj, na který se všichni se moc těšili. Kluky jsme rozdělili do dvou týmů modří a žlutí. Tým modrých na své soupeře hodně tlačil a celý turnaj předváděl velmi dominantní výkony. Tedy až na zápas s vítěznými Lovosicemi, ve kterém modří hráli pod své možnosti a zápas jim příliš nevyšel a v celkovém pořadí tak skončili na druhém místě. V týmu modrých se turnaj nejvíce povedl Timovi, který byl také vyhlášený nejlepším hráčem celého turnaje. Tým žlutých byl přece jen o něco slabší, ale kluci nás svými bojovnými výkony překvapili a ukázali nám, že mají v sobě velký potenciál. Žlutým pro změnu nevyšlo klubové derby proti modrým, ale jinak si dokázali poradit i s papírově silnějšími soupeři. A celkové čtvrté místo bylo zasloužené. Všichni kluci si turnaj moc užili, podali skvělé výkony a domů odcházeli se zaslouženou odměnou.“