Áčko napravilo prohru v Mostě.

Redakce | 21. 8. 2023

FK Litoměřicko 5:2 SK Baník Modlany

V rámci druhého kola hostilo Litoměřicko soupeře z Modlan. Po nevydařeném prvním utkání si v sobotu žlutomodří spravili chuť, když díky brankám Mesiče, Výborného, Matějčka a bratrů Maričů zvítězili. Utkání zhodnotil hlavní trenér Štefan Knapík.

„Neměli jsme ideální vstup do utkání. Ztráceli jsme míče při výstavbě a dovolili soupeři několikrát ohrozit naši branku, naštěstí nás podržel brankář. Postupem času jsme získali územní převahu. Vytvářeli jsme si brankové příležitosti, ale musíme zvýšit naši úspěšnost proměňování, abychom zápas rozhodli dříve a vyhnuli se zbytečnému tlaku. Lepší je vyhrávat než prohrávat.“

Podívejte se na sestřih všech důležitých momentů kliknutím zde.

Následující utkání odehraje naše A - mužstvo v sobotu 26. 8. od 17:00. Hostitelem Litoměřicka bude TJ Sokol Srbice. Utkání můžete sledovat online na tvcom.cz.