Litoměřicko se z Černovic vrátilo s prázdnou

Redakce | 12. 6. 2023

Áčko v Černovicích vedlo po prvním poločase 2:1. Pak nastal hororový obrat v podání domácích.

Předposlední mistrovské utkání naše A - mužstvo nezvládlo. Vstup do utkání se povedl, když se hned po pár minutách prosadil David Mrázek a žlutomodří šli do vedení. Domácí vyrovnali skóre ve 24. minutě, kdy proměnili pokutový kop. V osmatřicáté minutě poslal zpět do vedení znovu David Mrázek, který využil chyby v rozehrávce a střelou na bližší tyč dokázal překonat brankáře. Ještě před koncem první půle se nechal vyloučit Láďa Flégl, který nejprve přerušil hru a následně neuposlechl výzvy hlavního sudího. Ten bez váhání vytáhl druhou žlutou kartu a poslal Láďu předčasně do sprch.

Do druhého poločasu domácí nastoupili ve velkém tempu a v početní nevýhodě se Litoměřicko ubránilo pouze do 66. minuty, kdy přišlo snížení. Po závěrečném hvizdu na světelné tabuli svítilo skóre 5:2 a tak náš A - tým odjel z Černovic s prázdnou. Utkání zhodnotil trenér Štefan Knapík. „Měli jsme výborný vstup do utkání, rychlá branka a další vyložené šance. Pak ale přišlo uspokojení, pocit, že nám soupeř nemůže ublížit a přišel trest v podobě vyrovnání.. Domácí měli více ze hry, ale nám se podařilo opět vstřelit vedoucí branku, bohužel díky nedisciplinovanosti jsme šli do desíti. Druhý poločas už jsme nedokázali odolat tlaku a šancím soupeře a utkání prohráli.“

Poslední utkání v téhle sezóně odehraje Litoměřicko v sobotu od 10:15 na půdě Neštěmic.