Starší přípravka se zúčastnila třetího kola Poháru mládeže.

Redakce | 14. 10. 2021

Dobrá konfrontace s týmy Poháru mládeže.

Na turnaji se představily tyto týmy: FK Litoměřicko, FK Ústí n. L., Baník Sokolov, FC Slavia Karlovy Vary, Fotbal Talent Academy, FK Baník Most/Souš, FK Teplice, SK Slavia Praha. Už z uvedených týmů je patrné, že se jednalo o velmi dobře obsazený turnaj. Náš tým vyhrál ze sedmi zápasů tři, a ve čtyřech zápasech byl poražen. Celkově náš tým skončil na 5. místě s 9 body.

Sestava: Vojtěch Sedláček, Jonáš Dvořák, Matyáš Hájek, Luděk Kormunda, Ivo Kružík, Maxim Liegert, Marie Trojáčková, Vilém Veselý, Jáchym Bergl, Natálie Kadlečková, Jakub Bukovský

Hodnocení trenéra Václava Kunerta: “Jsme rádi za dobrou konfrontaci s týmy, které běžně nepotkáváme. Tyto zápasy nám fotbalově pomohou se posouvat a dodají chuť se zlepšovat. Sportovně musíme uznat, že týmy SK Slavia Praha a Baník Sokolov jsou ve fotbalových dovednostech dále.”