V prvním přípravném utkání remíza 4:4

Redakce | 18. 7. 2021

V tomto týdnu začal náš A-tým přípravné období na sezónu. A tím i sérii přátelských zápasů. V prvním utkání narazil v deštivém počasí na FK Lovosice.

Ačkoliv počasí fotbalu úplně nepřálo, sešly se dva celky v hojném počtu natěšení k nové sezóně, snad už v normálním režimu. Na přátelské utkání se hrálo docela ostře a borci na obou stranách hřiště si rozhodně nic neodpustili. Nastoupili zkrátka v plném nasazení.

Musíme vyzdvihnout i účast našich fanoušků a příznivců fotbalu, kterým tímto děkujeme za účast a podporu.

Doufejme, že se budeme moci scházet i nadále i v hojném počtu.

Hodnocení trenéra Štefana Knapíka:
,, I přes nepřízeň počasí jsme sehráli první přípravné utkání nové sezóny s celkem z Lovosic. Oba poločasy odehrály dvě rozdílné jedenáctky. První poločas jsme měli více ze hry a zaslouženě zvítězili 3:1. Ve druhém poločase se nám nedařilo proměňovat vytvořené šance, soupeř své příležitosti zužitkoval, a tak utkání skončilo smírně 4:4. Je to začátek přípravy, po dlouhé pauze se snažíme dohnat kondici. Myslím, že se to v dnešním utkání projevilo."

FK Litoměřicko - FK Lovosice 4:4 (3:1)

branky: Šraga, Flégl, Marič M. (P), Skála